Zabiegi fizykoterapeutyczne w Poznaniu

Umów się na wizytę już teraz!
Rejestracja
Nowoczesne metody leczenia.

Zabiegi fizykalne to cała paleta oddziaływań, które działają przeciwzapalnie na tkankę miękką, stawy i tkankę okołostawową w stanach przewlekłych i podostrych.

 

Elektroterapia
Więcej
Światłolecznictwo
Więcej
Wodolecznictwo
Więcej
Termoterapia
Więcej
Ultradźwięki
Więcej
Sucha kąpiel w CO2
Więcej
Masaże
Więcej
Fala uderzeniowa – innowacyjna metoda leczenia
Więcej
Nowoczesne metody
leczenia

W leczeniu fizjoterapetycznym, którego celem nadrzędnym jest poprawa funkcjonalna pacjenta, fizykoterapia pełni rolę pomocniczą, dlatego rzadko stosuje się ją jako zabieg podstawowy, ale w połączeniu z usprawnianiem kinezyterapeutycznym, osteopatycznym, funkcjonalnym pełni znaczącą rolę. Wykonywane przez nas zabiegi fizykoterapeutyczne w Poznaniu są więc najczęściej elementem długotrwałej terapii. Specjalista planuje ją indywidualnie w przypadku każdego pacjenta. Dzięki temu efekty są bardziej skuteczne, a wspomniane zabiegi bezpieczne. Ponadto fizykoterapia jest dobrym wsparciem dla innych systemów ludzkiego organizmu.

Przygotowuje struktury nerwowo-mięśniowe pacjenta do ruchu ale również wspomaga poprzez działanie:

  • przeciwzapalne
  • dotarcie do nas sprawi Ci dużo trudności
  • dolegliwości bólowe są zbyt silne, aby się przemieszczać

Skuteczne zabiegi fizykoterapeutyczne

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod oraz technik, dzięki czemu jesteśmy w stanie uporać się z najbardziej problematycznymi przypadkami. Nasi eksperci przede wszystkim wspierają fizjoterapię, dlatego przed wdrożeniem sesji fizykoterapeutycznych planujemy dokładnie leczenie, dysponując wieloma narzędziami, dzięki którym terapia może szybciej przynieść oczekiwane efekty. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze nowoczesnych urządzeń, a ponadto zawsze dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Gwarantujemy także przyjazną i rzetelną współpracę. Zależy nam przede wszystkim na uporaniu się z Twoim problemem, dlatego serdecznie zapraszamy na konsultacji. Możemy również zapewnić zabiegi fizykoterapeutyczne, jeśli polecił je inny specjalista, jednak niedysponujący tak rozbudowanym zapleczem technicznym. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Rejestracja