Kontakt - Rehabilitacja Poznań i nie tylko!

Adres
ul. Mostowa 6, IV piętro
Poznań 61-854
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek
8:00-20:00
Zadzwoń

Rehabilitacja w Poznaniu

Rehabilitacja jest nieocenioną pomocą w procesie powrotu do pełnej sprawności fizycznej po wypadku, chorobie lub operacji. Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje usług z tego zakresu, to zachęcamy Cię do przyjrzenia się ofercie naszego PCFF Centrum Medycznego. Jesteśmy przekonani o tym, że dobrze przeprowadzona rehabilitacja znacznie poprawi jakość Twojego życia.

Profesjonalna rehabilitacja - Poznań

W swojej codziennej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze metody leczenia różnych urazów i kontuzji. W PCFF Centrum Medycznym zatrudnieni są fachowi rehabilitanci, fizjoterapeuci i osteopaci, którzy mogą się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w swojej profesji. W naszej ofercie znajdują się konsultacje z wybranymi specjalistami. Zabiegi fizykoterapeutyczne, które wykonujemy to między innymi hydroterapia, sucha kąpiel w CO2, fala uderzeniowa oraz różnego rodzaju masaże.

Poznań — rehabilitacja w różnych formach

Hydroterapia — jak nazwa wskazuje, jest to forma rehabilitacji w Poznaniu wykorzystująca kontakt z wodą. W jej ramach używa się wodę w każdym stanie skupienia. Jej forma zależy od konkretnego przypadku pacjenta. Nasi specjaliści zawsze chętnie dobierają rodzaj zabiegu do danego schorzenia, dlatego warto postawić na oferowaną rehabilitację w Poznaniu.

Sucha kąpiel w CO2 - sucha kąpiel w dwutlenku węgla to zabieg używany przede wszystkim na tułów oraz dolne kończyny ciała, co jest związane z budową używanego urządzenia. Dlaczego warto korzystać z zabiegu? Jest on bezpieczny nawet dla osób z wrażliwą skórą, które nie mogą stosować mokrej kąpieli kwasowęglowej. Można go stosować w przypadku osób z dysfunkcjami narządu ruchu. CO2 rozszerza naczynia włosowate i tętnicze, a także żylne. Obniża również ciśnienie krwi

Fala uderzeniowa — korzystając z naszej rehabilitacji w Poznaniu, można także skorzystać z fali uderzeniowej, wykorzystywanej w terapii narządów ruchu. Świetnie sprawdza się w przypadku leczenia przewlekłych bólów kręgosłupa czy zapaleń ścięgien — fala uderzeniowa ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe.

Dlaczego warto odwiedzić nas w mieście Poznań? Rehabilitacja jest również doceniana dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, niezależnie od wieku czy schorzenia. Ćwiczenia i zabiegi dobierane są do potrzeb pacjentów, aby zapewnić jak najlepszy efekt. To uniwersalne rozwiązanie, dzięki któremu każda osoba biorąca udział w rehabilitacji w Poznaniu zawsze może liczyć na satysfakcjonujące rezultaty.

Naszymi pacjentami są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Leczenie najmłodszych możliwe jest na podstawie odpowiednich zaleceń od pediatry. W naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu fizjoterapii, osteopatii, osteopatii pediatrycznej, zabiegów fizykoterapetucznych. Chętnie podejmiemy się również zapoznania Cię z właściwą profilaktyką zdrowotną, a także udzielimy Ci ważnych porad. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, więc możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany w odpowiedni sposób.

Rehabilitacja dla każdego

Być może wiele godzin dziennie spędzasz w pozycji siedzącej przy biurku albo Twoja praca polega na noszeniu dużej ilości ciężarów. W takich przypadkach na urazy i nadwyrężenia narażony jest Twój kręgosłup. Jeżeli cierpisz na dokuczliwe bóle w obrębie mięśni, stawów, a także kręgosłupa właśnie - zachęcamy Cię do skontaktowania się z naszym Poznańskim Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej.

Gdybyś miał problem z dotarciem do naszej placówki - oferujemy również wizyty domowe. W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzany jest obszerny i dokładny wywiad. Badaniu poddany zostaje także narząd ruchu, który wymaga leczenia. Na podstawie wywiadu i badania nasz specjalista sporządza odpowiednią dokumentację medyczną, która jest podstawą do wdrożenia odpowiedniego planu rehabilitacji w Poznaniu.

Najważniejszy jest dla nas Twój komfort, więc możesz oczekiwać od nas terminowości i profesjonalizmu. Zadbaliśmy również o to, by oferowany przez nas cennik był przystępny dla każdej osoby, która potrzebuje usług z dziedziny rehabilitacji (Poznań).

Profesjonalna rehabilitacja — Poznań

Jesteśmy otwarci na klienta. Wybierając rehabilitację w Poznaniu w PCFF, można mieć pewność, że zostanie się właściwie zaopiekowanym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Gwarantujemy fachową pomoc oraz specjalistyczne doradztwo. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi ekspertami.

Napisz do Nas

Rejestracja