Ból barków Poznań


Odczuwasz intensywny ból barków? Poznań to miasto, w którym mieszkasz? A może jesteś z okolic i chciałbyś skorzystać z pomocy specjalisty? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do naszego PCFF Centrum Medycznego.

Ból barków - PCFF Centrum Medyczne

Ból barków może być spowodowany wieloma czynnikami. Najczęściej jego przyczyną jest przeciążenie, uraz otaczających go tkanek lub powtarzalne mikroprzeciążenia. W niektórych przypadkach ból barku spowodowany jest również zmianami zwyrodnieniowymi. Jeśli chcesz poznać dokładną przyczynę swojej dolegliwości, odwiedź nasze Poznańskie Centrum Fizjoterapii Funkcjonalnej, tworzone przez grupę doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Do naszego centrum w Poznaniu zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Oferujemy usługi w siedzibie oraz w domu pacjenta.

Leczenie bólu barków w Poznaniu - jak wygląda wizyta w naszym centrum?

Zmagasz się z silnym bólem barków? Poznań to miasto, w którym mieszkasz i chciałbyś sięgnąć po pomoc specjalisty? Zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum. Podczas pierwszej wizyty specjalista przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad i badanie narządu ruchu. Na podstawie zebranych informacji oraz badania, specjalista stworzy dokumentację medyczną i dopasuje indywidualne leczenie.

Nasze metody leczenia bólu barków w Poznaniu nie bolesne, gdyż opierają się wyłącznie na precyzji, a nie sile fizycznej. Terapię zawsze dobieramy indywidualnie do danego pacjenta i przyczyny dolegliwości. Ze względu, iż zależy nam na Twoim komforcie i swobodzie, zalecamy zabranie na terapię luźnego, wygodnego stroju sportowego, który nie posiada zamków i metalowych zakończeń.

Osteopatia skutecznym sposobem leczenia bólu barków

Cierpisz na silne bóle barków? Tabletki bólowe przestają działać, a Twój stan nie ulega poprawie? Skonsultuj się z jednym z naszych osteopatów. Specjalista z tej dziedziny leczy struktury ciała i oddziałuje na ich fizjologię. Nie przepisuje on leków - terapia jest w pełni naturalna. Dzięki osteopatii można odnaleźć przyczynę dysfunkcji i stworzyć najlepsze warunki do tego, aby organizm samodzielnie poradził sobie z dolegliwością. Nasi osteopaci doskonale znają funkcjonowanie anatomicznych układów wewnętrznych i są w stanie stworzyć idealne warunki do przywrócenia pacjentowi balansu i równowagi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat leczenia bólów barku w Poznaniu w naszym centrum? Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością przedstawimy szczegóły o naszych metodach terapii.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

Rejestracja